kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
KOOLITUS
TERE TULEMAST KUTSIKAKOOLI!
Kutsikakooli saab eelregistreerida, selleks täitke allolev registreerimisvorm. Kui on registreerunud piisavalt osalejaid, siis võtab treener teiega e-postitsi või telefonitsi ühendust.

Kutsikakooli grupid alustavad tööd maikuust ja kestavad kuni oktoobrini. Grupp avatakse kohe, kui kutsikakooli on registreerunud piisav arv soovijaid. Rühmad moodustatakse kutsika vanuse järgi vastavalt registreerimisele. Üks grupp töötab kaks kuud.

Kutsikakooli toetaja on MTÜ Koerteklubi Säde.
https://koerteklubisade.weebly.com/

- Kutsiakakooli on oodatud kutsikad vanuses 3-6 kuud.
- Kõik kutsikakoolis osalevad koerad peavad olema nõuetekohaselt vaktsineeritud ja terved.
- Koerajuhid tahavad olla valmis panustama aega koera treenimiseks trennivälisel ajal.
- Rühmas on 6-8 kutsikat.
- Kutsikakool koosneb 8 kohtumisest.
- Ühe kohtumine kestus on 50 min ning tegevused sisaldavad nii teooriat kui ka praktikat.
- Toimub 1 kohtumine nädalas.
- Kohtumised toimuvad teisipäeviti õhtul ajavahemikus 18-20. Kutsikakooli täpne ajakava selgub peale registreerimise lõppu ja sõltub registreeritud kutsikate vanusest, arvust ning ilmastikuoludest.
- Kutsikakool toimub põhiliselt õues EMÜ Suurloomakliiniku juures oleval muruplatsil (Kreutzwaldi 62, Tartu), kuid erinevate keskkondadega kohanemise eesmärgil ja halva ilma tõttu võivad trennid toimuda ka mujal nt linnapark, sisehall vm.

Peamised teemad, mida käsitleme: kutsiaka areng, hea suhte alused, sotsialiseerimine, kontakt koeraga, motivatsioon, mäng, koerte omavahelised suhted, probleemkäitumised, põhikäsklused, näitusetreeningu alused ning mõned vahvad trikid.

Tegemist on aktiivõppe kutsikakooliga. Ole valmis tegutsema koos oma lemmikuga - selles koolis on praktika ülekaalus!

Kutsikakooli eestvedajaks on Natali Happonen Koerteklubi Säde treener alates 2014. Natali põhialaks on agility, lisaks sellele on ta teinud kutsikate ja noorte koerte eel-agility kursusi, triki- ja motivatsioonikoolitusi, hüppetehnika treeninguid, kutsikakoole. Natali on nelja vahva terjeri omanik, agilitysportlane ja kasvataja. Rohkem infot Natali ja tema koerte tegemiste kohta leiad sellelt kodulehelt.

REGISTREERIMINE AVATUD SIIN


Agilitygrupid (täiendamisel)
Vapper kuueliikmeline treeninggrupp alustas agilityga 2014. aasta kevad-talvel. Grupp on läbinud põhjaliku agility baaskoolituse, õppinud agilitysooritusi toetavaid trikke, käinud külaliskoolitajate seminaridel ja käpa valgeks teinud võistlustel.
Võistlustulemused on meie agilityarmastajatel üsna head. 2015. aasta talvel ning kevadel alustasid 3 koera võistlemist ametlikus A1 võistlusklassis.
Hetkel võistlevad A2 klassis Kadi ja Edi, A2 jõudsid Reti ja Flicka, A3 klassis Marju ja Laura, A1 Ivika ja välejalg Maru.
---täiendamisel---
sügis 2014, Lohkva treeningplatsil
Minu esimene treeninggrupp: Ivika ja Maru, Reti ja Flicka, Marju ja Laura, Kirke ja Luna, Kadi ja Edi, Anu ja Lenna.