kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER

PESAKONNAD

Kennelis Oldywell sündis viies jack russell'i terjerite pesakond 20.septembril 2018. Pesakonnas on 2 isast kutsikat ja 3 emast kutsikat. Kaks kutsikat on valged pruuniga ja kolm tricolour'id. 
E ehk Estic -pesakond
Pilte kutsikatest GALERIIST

Kennelis Oldywell sündis neljas jack russell'i terjerite pesakond 20.augustil 2017. Pesakonnas on 4 isast kutsikat ja üks emane kutsikas. Kaks poissi on tricolour'id ja kaks valged pruuniga, tüdruk on tricolour. Kõik on siledakarvalised kutsikad.
D ehk Dot-Art -pesakond
Pilte kutsikatest GALERIIST

Kennelis Oldywell sündis kolmas jack russell'i terjerite pesakond 3.augustil 2017. Pesakonnas on 3 isast kutsikat ja üks emane kutsikas. Kutsikad on valged pruunide märgistustega. Kolm kutsikad on karmi ja poolkarmi karvaga ja üks poiss siledakarvaline.
C ehk Celebration -pesakond
Pilte kutsikatest GALERIIST

Kennelis Oldywell sündis teine jack russell'i terjerite pesakond 9.-10. märtsi 2016 hilisõhtu- ja öötundidel. Pesakonnas on 3 isast ja 2 emast tricolour siledakarvalist kutsikat.

B ehk Best Choice -pesakond
Pilte kutsikatest GALERIIST

16. detsembril 2014 sündis Kennelis Oldywell esimene jack russell'i terjerite pesakond. Pesakonnas on 4 poissi ja 2 tüdrukut, kõik on siledakarvalised tricolour'id.
A ehk Amazing Autumn in Prague -pesakond
Pilte kutsikatest GALERIIST