kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& KUTSIKAKOOL / AGILITY

AgilityNonstopAgilityNonstop OÜ on asutatud 30.aprillil 2020. AgilityNonstop peamine eesmärk on korraldada spordi- ja vabaajakoolitusi ning arendavaid seminare koeraomanikele.
Peamisteks aladeks on agility ja kutsikakoolid. Ettevõtte eesmärk on anda koeraomanikele teadmisi ja oskusi, et kasvatada ja treenida õnnelikku koera.

Augustis avame uue algajate agility grupi!!!

Trenni on oodatud nii kutsikad, noored koerad kui ka täiskasvanud koerad. Algajate grupis arendame agilityga tegelemiseks vajalikke baasoskusi, kuulekust, mängu, motivatsiooni ja head koostööd koerajuhiga. Treeningud on mõeldud neile, kes soovivad koeraga järjepidevalt agilityt harrastada.

Trenni on oodatud ka juba agilityga tegelevad koerad ehk mõned vabad kohad on ka edasijõudnute gruppides.

Trenni pääsemise tingimusteks on:
- koer on terve ja nõustekohaselt vaktsineeritud;
- koer peab olema kontaktis omanikuga;
- koer ei tohi olla agressiivne teiste koerte või võõraste inimeste vastu;
- sinul peab olema tahtmine järjepidevalt koeraga tegeleda ja sa tunned rõõmu koera treenimisest.

Grupid moodustatakse vastavalt koera/kutsika vanusele. Treeningu kestus on sõltuvalt grupi suurusest 30-60 min.
Trenniaegadeks on väliperioodil algajatele esmaspäeva, teisipäeva või kolmapäeva õhtud. Kui on piisavalt huvilisi, siis on võimalik moodustada hommikusi ja päevaseid gruppe.

Treeninguid korraldab AgilityNonstop.
Agilitytreeningud toimuvad välihooajal Kuusiku talu (Mõra küla, Kastre vald - umbes 10-15 min autosõitu Tartu kesklinnast) agilityplatsil ning sisehooajal esmaspäeviti Selli 9 koertehallis ja kolmapäeviti Vastse-Kuuste agilityhallis.

Treener on Natali Happonen kennel Oldywell kasvataja, EKL atesteeritud agilitykoolitaja, Koerteklubi Säde treener 2014-2020, AgilityNonstop treener alates mai 2020. Natali põhialaks on agility, lisaks sellele on ta teinud kutsikate ja noorte koerte eel-agility kursusi, triki- ja motivatsioonikoolitusi, hüppetehnika treeninguid, kutsikakoole. Natali on viie vahva terjeri omanik, agilitysportlane ja kasvataja.

Tasumine toimub arvega vastavalt AgilityNonstop OÜ hinnakirjale.

NB! Registreeru kohusetundlikult - õppida on vahva, siis kui teed seda järjepidevalt ja rõõmuga.

Lisainfo agilitynonstop2020@gmail.com