kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& AGILITY

AgilityNonstopAgilityNonstop OÜ on asutatud 30.aprillil 2020. AgilityNonstop peamine eesmärk on korraldada spordi- ja vabaajakoolitusi ning arendavaid seminare koeraomanikele.
Peamisteks aladeks on agility ja kutsikakoolid. Ettevõtte eesmärk on anda koeraomanikele teadmisi ja oskusi, et kasvatada ja treenida õnnelikku koera.


EEL-AGILITY ja ALGAJATE AGILITY GRUPID alustavad oktoobris 2021!

Treeninguid korraldab AgilityNonstop OÜ.
Algajate gruppidesse on oodatud kutsikad alates 3. elukuust, noored koerad ja kuulekad täiskasvanud koerad. Trennis arendame koera ja koerajuhi koostööoskusi, mängime agilitymänge, õpime agilityks vajalikke baasoskusi, vajadusel tegeleme ka kuulekusega.
Tingimusteks on:
- koer on terve ja nõustekohaselt vaktsineeritud;
- koer peab olema kontaktis omanikuga;
- koer ei tohi olla agressiivne teiste koerte või võõraste inimeste vastu;
- sinul peab olema tahtmine järjepidevalt koeraga tegeleda ja sa tunned rahuldust, rõõmu koera treenimisest.
Agilitytreeningud toimuvad välihooajal Kuusiku talu (Mõra küla, Kastre vald - umbes 15 min autosõitu Tartu kesklinnast) agilityplatsil või Lohkva agilityplatsil ning sisehooajal (alates oktoobrist) Selli 9 koertehallis. Algajate treeningud on esmaspäeviti õhtul (kellaaeg täpsustub).

Treener on Natali Happonen kennel Oldywell kasvataja, EKL atesteeritud agilitykoolitaja, Koerteklubi Säde treener 2014-2020, AgilityNonstop treener alates mai 2020. Natali põhialaks on agility, lisaks sellele on ta teinud kutsikate ja noorte koerte eel-agility kursusi, triki- ja motivatsioonikoolitusi, hüppetehnika treeninguid, kutsikakoole. Natali on nelja vahva terjeri omanik, agilitysportlane ja kasvataja. Rohkem infot Natali ja tema koerte tegemiste kohta leiad kodulehelt oldywell.com

NB! Registreeru kohusetundlikult - õppida on vahva, siis kui teed seda järjepidevalt ja rõõmuga.
Lisainfo agilitynonstop2020@gmail.com või mob.53403722