kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& KUTSIKAKOOL / AGILITY
MEIE KOERAD
Endy ja Oliver

Esimesena tuli minu ellu 2008. aastal Oliver. See üliaktiivne ja imearmas russellipoiss võitis mu südame esimesest kohtumisest saadik. Oliver on olnud minu parimaks sõbraks nii rõõmus kui mures - väikeseks õpetajaks, kel oli ja on jagada suurt õpetust. Tänu sellele koerale õppisin juurde enesekindlust, järjepidevust, kiiret mõtlemist ja reageerimist, enesekehtestamist, emotsioonide väljendamist, jäägitud andmist ja kannatlikkust. Koos Oliveriga oleme avastanud kaasahaarava agilityspordi, sukeldunud koerte treenimise põnevasse maailma, matkanud ja reisinud üle Eesti ja välismaal, kohanud uusi sõpru ja harrastuskaaslasi nii kodukandist kui ka võõrsilt. Koos õppisime nautima igat elupäeva.

Päikesekiir-rõõmurull Endy ilmus meie perre kaugelt ja kaunilt Tšehhimaalt 2012. aasta suvel. Endy on truu kaaslane, õpihimuline ja sõbralik russellitüdruk. Ta on väga püüdlik ja kontaktne koer. Tal on suur töötahe ja imearmas välimus. Endy tegeleb hobikoerana agilityga, ajab verejälge ja vahepeal käib tehisurus rebast haukumas. Endy lemmiktegevuseks on trikkide õppimine. Ta osaleb ka näitusetel, on terve aretusemane ja tubli koeramamma.
Endy ja Oliver on suured sõbrad.


Meie peres elab kolm jack russell'i terjerit - Oliver, Endy ja Astra ja parson russell'i terjer Essie ning kaks tema kutsikat Tuli ja Tami.

Kaasomandis on meie kennelis väike valge pruungai siledakarvaline  russellipreili Elly (sünd. 24.04.2015).
Elly on pärit kennelist Ultra.
Kaasomandis on meie kasvandik Best Choice pesakonnast siledakarvaline tricolour Bonnie (sünd. 9.03.2016).

Kaasomandis on meie kasvandik Dot-Art pesakonnast siledakarvaline tricolour Darcy (sünd. 20.08.2017).


Kaasomandis on Estic pesakonnast kaks tricolour ja üks valge pruuniga siledakarvalised emased koerad: Eira, Energy ja Ellie (sünd. 20.09.2018).Kaasomandis on meie kasvandik Le Coupe De Foudre pesakonnast valge mustaga siledakarvaline isane Fonzo (sünd. 29.11.2018).
Kaasomandis on meie kasvandik Gentle Touch pesakonnast valge pruuniga emane Galaxy (sünd. 25.06.2020).