kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& KUTSIKAKOOL / AGILITY
KUTSIKAD
Kui Sa soovid russelli kutsikat meie kennelist, siis võta ühendust oldywell@gmail.com ja kirjuta, miks oled valinud tulevaseks koeraks just jack russell'i terjeri, mis plaanid on Sul seoses koera võtmisega, millised kogemused on Sul koerte kasvatamises. Kirjuta veidi ka endast, oma perest, elukeskkonnast. Kindlasti esitan Sulle lisaküsimusi, sest kutsikale valin õiget inimest ja peret väga hoolikalt. Kutsikatele otsin armastavat, turvalist, stabiilset kodu, kus uued omanikud on vastutustundlikud, omavad piisavalt aega koeraga tegelemiseks kogu koera elu vältel.
Kutsika soovijaga soovin tutvuda isiklikult, enne kui kutsika broneerin. Enne ametlikku broneeringut räägime kutsika soovijatega põhjalikult läbi, tutvume ja loome häid suhteid.
Omalt poolt pakun tuge kutsika kasvatamisel. Meie kasvandike omanikud moodustavad mõnusa võrgustiku: vahetame kogemusi, suhtleme, korraldame kokkutulekuid ja oleme üksteisele toeks.
Aretuses kasutan vaid terveid, tõustandardile vastavaid ja õige temperamendiga koeri.  Kennel Oldywell on FCI kennel. Kõik kutsikad registreeritakse Eesti Kennelliidus ja kõigil on FCI/EKL tõutunnistus.
Ole dialoogis kasvatajaga - see aitab teha õige valiku!

Järgmise siledakarvaliste pesakonna plaan on aasta 2024 teises pooles. Plaanide kohta tuleb info kevade jooksul.

Uut kaasomandikodu otsib viieaastane siledakarvaline valge mustaga isane jack russell terrier Fonzo. 
Fonzo EKL tõuregistri link
Kodukennelis teda pidada ei saa, kuna kasvatajal on neli emast koera ja isase koera elu läheb raskeks.
Fonzo on terve, elurõõmus ja üliaktiivne koer, kes vajab teadlikku omanikku, kellel on aega ja soovi koeraga järje-pidevalt tegeleda. Energiapomm Fonzo on üsna kuulekas ja temaga sobib harrastada erinevaid koeraspordialasid. Fonzo on edukas ka näitustel: Eesti välimiku tiitli kinnitamiseks vajalikud serdid on tal koos.
Koer ei sobi lastega perre. Mureks on ka teistele koertele ülerageerimine. Fonzo ei ole agressiivne, tal on raske talitseda oma emotsioone.
Kui soovid pakkuda Fonzole armastavat, turvalist kodu ja teha koostööd kasvatajaga, siis lisainfoks kirjuta alustuseks oldywell@gmail.com. Ideaalis sobiks kodu, mis asub Tartu lähistel.