kennel
Oldywell
JACK & PARSON
RUSSELL TERRIER
& KUTSIKAKOOL / AGILITY
KUTSIKAD
Kui Sa soovid russelli kutsikat meie kennelist, siis võta ühendust oldywell@gmail.com ja kirjuta, miks oled valinud tulevaseks koeraks just jack russell'i terjeri, mis plaanid on Sul seoses koera võtmisega, millised kogemused on Sul koerte kasvatamises. Kirjuta veidi ka endast, oma perest, elukeskkonnast. Kindlasti esitan Sulle lisaküsimusi, sest kutsikale valin õiget inimest ja peret väga hoolikalt. Kutsikatele otsin armastavat, turvalist, stabiilset kodu, kus uued omanikud on vastutustundlikud, omavad piisavalt aega koeraga tegelemiseks kogu koera elu vältel.
Kutsika soovijaga soovin tutvuda isiklikult, enne kui kutsika broneerin. Enne ametlikku broneeringut räägime kutsika soovijatega põhjalikult läbi, tutvume ja loome häid suhteid.
Omalt poolt pakun tuge kutsika kasvatamisel. Meie kasvandike omanikud moodustavad mõnusa võrgustiku: vahetame kogemusi, suhtleme, korraldame kokkutulekuid ja oleme üksteisele toeks.
Aretuses kasutan vaid terveid, tõustandardile vastavaid ja õige temperamendiga koeri.  Kennel Oldywell on FCI kennel. Kõik kutsikad registreeritakse Eesti Kennelliidus ja kõigil on FCI/EKL tõutunnistus.
Ole dialoogis kasvatajaga - see aitab teha õige valiku!

Hetkel meie kennelis kutsikaid ei ole. Järgmine pesakond on planeeritud 2023. aasta lõpupoole.
Küll aga on uue kodu ootel isane 5-aastane jack russell terrier Dexy. Praegune omanik on kasvataja, kuid Dexy elab teises kodus. Praegune koera hoidja soovib leida Dexyle uut kodu, sest " I am rehoming him because I am single and work long hours and cannot give him the time he deserves. I am rehoming him because I am single and work long hours and cannot give him the time he deserves."
Dexy on pikema käpaga valge pruuniga siledakarvaline hea iseloomuga koer. Ta sobib kõige paremini aktiivse eluviisiga perekonda, kus on temperamentse terjeri jaoks piisavalt aega ja armastust. Sobib lastega perre. Pigem ei sobi kodusse, kus on juba teised lemmikloomad.
Dexy on terve ja väga hoitud. Kui soovid Dexyle pakkuda turvalist ja armastavat peret, kirjuta oldywell@gmail.com ning jagan Dexy kohta rohkem infot.